• česky
  • slovensky
  • deutch
  • english
  • rusky

Firemné poradenstvo

Čas od času sa do zložitej situácie dostane každá firma. Je teda dôležité poznať odpoveď na zásadnú otázku: V akých oblastiach vás môže Everesta podporiť?

poradenstvoV riadení ľudských zdrojov poskytujeme natoľko komplexné poradenstvo, že sa dá len ťažko popísať v texte na webe. Identifikujeme potreby vašich zamestnancov, pripravíme plán vzdelávania, zistíme motivovanosť ľudí v spoločnosti a zavedieme systém motivácie a hodnotenia. Poradíme s psychodiagnostikou, navrhneme psychoterapiu, motivačný workshop. Už pri prijímaní zamestnancov je však potrebné byť pripravený, preto pre vás na mieru pripravíme metódu náboru a výberu ľudí, vrátane assessment a development centier, sami otestujeme uchádzačov, ak budete mať záujem. Pracujeme často i s väčším nadhľadom, vo väčšej univerzálnosti posudzujeme a projektujeme personálne procesy v náväznosti na ciele a stratégiu firmy. Pomocou akadémií a rozvojových kurzov a seminárov zvyšujeme odbornosť HR manažérov a personalistov.

Vrcholovým manažérom ponúkame konzultácie o organizačnej štruktúre spoločnosti, strategickom plánovaní a riadení spoločnosti a ich častí, často formou individuálnych koučingov.

Sme si samozrejme vedomí aj toho, že je potrebné dbať na dobré meno spoločnosti, preto kladieme dôraz aj na personálny marketing a poskytujeme poradenstvo v predajnom procese a marketingu ako takom. Nielen formou formálnych tréningov, ale aj konferencií a seminárov.

Sme šerpovia, ktorí vám pomôžu dostať sa na vrchol.

kalendář akcí