• česky
  • slovensky
  • deutch
  • english
  • rusky

Dotácie a financie

Everesta Dotácie a financieČo všetko je potrebné urobiť, ak chce moja firma žiadať o dotácie z EÚ? Takúto otázku si samozrejme kladie každý podnikateľ a Everesta je tu, aby mu na ňu odpovedala. Sme pripravení vám pomôcť vybrať vhodné dotačné tituly a postrážime vaše dotačné príležitosti tak, aby vám žiadna neutiekla. Vaše projekty pripravíme pre finančnú podporu z EÚ a zostavíme pre vás žiadosť o dotáciu. Následná realizácia a administratíva s ňou spojená je proces náročný nielen časovo. Vyžaduje skúsenosti a vysokú odbornosť. Preto je dôležitou súčasťou nášho portfólia pomoc sa zdarnou realizáciou a administráciou projektov podporených z EÚ. Súčasťou realizácie projektov bývajú obvykle ostro sledované výberové konania. Aj to je oblasť, v ktorej vás podporíme.

Sme teda pripravení na všetky fáze prípravy a realizácie dotačných projektov.

ECS Eurofinance

Dotačnej problematike sa spoločnosť Everesta (predtým nazývaná ECS Edconsia) venuje už dlho, z jej samostatnej divízie vznikla dokonca dcérska spoločnosť ECS Eurofinance, v ktorej pracujú tímy špecialistov zaisťujúce komplexné služby dotačného managementu pre firmy a obce. Vo výzve Školenie je šanca, ktorej výsledky boli vyhlásené v októbri 2010, sme podávali za svojich klientov 60 projektov. 54 z nich (teda plných 90%) získali dotáciu.

Či ste malá, stredná alebo veľká firma, veľké mesto či malá dedina, sme pripravení Vám s dotáciami pomôcť.

ECS Eurofinance, to sú dotácie pre malé i veľké!

Dotácie a všetko okolo nich

Poskytujeme komplexné dotačné poradenstvo. Prvým krokom k získaniu dotácií býva obvykle dotačný audit, ktorého cieľom je zmapovanie základných možností na zisk finančnej podpory (dotácie) a následné vyhľadanie vhodných dotačných titulov. Nasleduje príprava a spracovanie projektov pre získanie dotácie. O Vašu žiadosť sa postará skúsený projektový tím, ušetrí čas i energiu Vašich ľudí s istotou formálnej správnosti žiadosti.

Získaním dotácie starosti len začínajú, čaká Vás ešte administrácia projektu. Taktiež úspešná realizácia projektu podporeného dotáciou je administračný aj časovo náročný proces. Máme skúsenosti s úspešnou realizáciou mnohých projektov a sme pripravení pomôcť Vám s realizáciou toho Vášho.

kalendář akcí